fbpx
Przejdź do treści

Nazywam się Magdalena Urlich

Jestem polonistką-edytorką, dziennikarką, mamą razy cztery. Te puzzle stworzyły układankę, z której narodzili się Gwiazdooki i Rozbójniczka (i Wydawnictwo Jaskółka). Piszę od zawsze. A Gwiazdooki i Rozbójniczka to mój książkowy debiut.

Bycie mamą to niesamowite doświadczenie. Gdy zostałam nią po raz drugi, zafascynowało mnie towarzyszenie dziecku w emocjach związanych z pojawieniem się rodzeństwa. Z tych pierwszych obserwacji narodzili się moi bohaterowie. A później zaczęli żyć własnym życiem, aż ich historia rozrosła się do rozmiarów książki.

Wraz z tą książką daję Tobie i Twojemu dziecku czas pełen bliskości i przygody. A może znajdziesz tu punkt wyjścia do rozmów o emocjach? Albo okazję, by zmierzyć się z tym, co trudne w Waszej relacji? Bierz według potrzeb.

Czego o mnie nie wiesz?

Mam bezczelnego rudego (albo bezczelnie rudego) kota. Zgodnie z rachubą czasu mojej córki jestem kocią prababcią.

Lubię spacery w wietrzne dni i podróże palcem po mapie. Czasem zmieniają się one w cudownie rzeczywiste wyprawy w nieznane. W podróży mam nawyk zostawiania sobie czegoś na kolejny raz. Dlatego oprócz listy miejsc, które chcę zobaczyć, mam drugą – tych, do których muszę wrócić.