fbpx
Przejdź do treści

Wydawnictwo Jaskółka

#LINK DO FILMU?

Jaskółka to drobny, ale silny i odważny ptak. Jego smukła sylwetka zwiastuje wiosnę – jej powiew, świeżość, blask. Jaskółka kocha człowieka. Uwielbia budować gniazda przy domach i gospodarstwach. Znasz jej charakterystyczny głos?

Ten domowy, bliski ptak stał się symbolem wartości Wydawnictwa Jaskółka. 

Wydawnictwo Jaskółka to kameralny projekt, którego misją jest wspieranie rodziców w budowaniu więzi z dziećmi, budzenie zachwytu światem i przekazywanie uniwersalnych wartości dzięki wspólnemu czytaniu książek. Książek starannie opracowanych, pięknie wydanych, mówiących o ważnych sprawach. 

#LOGO

Co chcemy Ci dać w naszych książkach?

ZACHWYT

Zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do wspólnej przygody i fascynacji pięknem świata. Chcemy podzielić się z Wami zachwytem cudownym językiem polskim. Dajemy Ci do ręki pięknie wydaną książkę, od początku do końca zaprojektowaną i wykonaną z miłością i starannością. Z nadzieję, że stanie się ona dla Was jedną z tych kropel piękna, które przemieniają i zaczarowują codzienność. 

BLISKOŚĆ

Chcemy, żeby lektura naszych książek była dla Ciebie i Twojego dziecka czasem radości z bycia razem. Żeby Twoje dziecko znalazło sobie najlepsze miejsce – na Twoich kolanach, tuż przy Tobie albo trochę dalej, tak jak lubi. Tak żeby dobrze widziało obrazki i czuło się bezpiecznie. Aby to była Wasza wspólna przygoda, do której będziecie wracać w zabawach i rozmowach. 

AUTENTYCZNOŚĆ

Nasi dziecięcy bohaterowie mają odwagę, a zarazem prostotę, by pozwalać wybrzmieć swoim emocjom. Nieraz jest to mocne, nieraz trudne. Jak w życiu. Jeśli szukasz w książkach dla dzieci wzorca postępowania idealnego dziecka, tu go nie znajdziesz. Co znajdziesz? Dzieciaki, które po prostu się lubią i nawet po największej burzy chcą się dogadać. Jednak zawsze z akceptacją i szacunkiem do tego, co się w nich dzieje, i w poszukiwaniu drogi porozumienia z drugim człowiekiem.